Om redaksjonen

Innholdet på obos.no/mellom-husene blir laget av eksterne og interne innholdsprodusenter, som i samarbeid med fageksperter hos OBOS, ønsker å gi inspirasjon, tips og råd til deg som vil leve godt i, mellom og utenfor husene.

På Mellom husene gir vi deg de nyeste sakene fra OBOS innen temaer som bolig, byutvikling, arkitektur, interiør, økonomi, samfunnsansvar og innovasjon. Og ikke minst; folkene og medlemmene som skaper liv mellom husene.

Tilbakemeldinger eller tips?

Har du lyst til å gi en tilbakemelding, eller tipse oss om historier vi bør fortelle? Kontakt digitalredaktør for OBOS-bladet, Anja Bratt: anja.bratt@obos.no

Redaksjonen

→ Birgitte Dørum, innholdssjef: birgitte.dorum@obos.no

→ Jorunn Flydal, leder digitale kanaler: jorunn.flydal@obos.no

→ Ingrid Stakkestad, redaktør og innholdansvarlig for OBOS-bladet: ingrid.stakkestad@obos.no

→ Pelle Bohn Aarsbog, innholdsprodusent: pelle.bohn.aarsbog@obos.no

→ Hampus Lundgren, videoprodusent: hampus.lundgren@obos.no

→ Ane Larsson, innholdsprodusent medlem: ane.larsson@obos.no

Ansvarlig redaktør for kvalitetssikret innhold på obos.no/mellom-husene er direktør for innhold og kundekommunikasjon i OBOS, Hilde Stray Due.